سایت تخصصی حسابداران خبره ایران

ارائه مطالب تخصصی حسابداری و حسابرسی و قوانین

اعلام نتایج آزمون های استخدامی بازار سرمایه


اعلام نتایج آزمون های استخدامی بازار سرمایه

مجموعه  آگهی استخدام سراسری / استخدام دولتیارسال شده در   25 مهر 1392-17 October 2013


اعلام نتایج آزمون های استخدامی بازار سرمایه

نتایج بیست و یکمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه از ساعت 8 صبح فردا (سه شنبه) بر روی سایت اداره آموزش و گواهی‌‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، رییس اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این مطلب اعلام کرد: 12 هزار و 480 نفر در دوره گذشته آزمون ها ثبت نام و 7788 نفر در این آزمون‌ها شرکت کرده بودند که حدود 700 نفر پذیرفته شده‌اند.
حیدر فروغ نژاد اظهار داشت: در این دوره ، آزمون مدیریت سبد اوراق بهادار به صورت الکترونیکی در شهر تهران برگزار شد و حدود 120 نفر در آن شرکت و 10 درصد آنان قبول شدند.
وی تصریح کرد: در میان آزمون‌های 9 گانه، تعداد قبول شدگان آزمون اصول بازار سرمایه، حدود 70 درصد از کل قبول شدگان را به خود اختصاص داده‌اند.
رئیس اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس، در باره زمان ارائه گواهی‌نامه قبول شدگان آزمون‌های بازار سرمایه گفت: پذیرفته‌شدگان در آزمون‌های نیمه نخست سال، در صورتی که تا اسفند همان سال فارغ‌التحصیل شوند، با ارایه گواهی فراغت از تحصیل خود به اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس می‌توانند گواهی‌نامه خود را دریافت کنند.
فروغ نژاد اظهار داشت: پذیرفته شدگان در آزمون‌های نیمه دوم سال نیز می‌توانند گواهی فراغت از تحصیل خود را تا روز سی و یکم شهریورسال بعد ارایه دهند تا بتوانند گواهی‌نامه حرفه‌ای خود را از سازمان بورس دریافت کنند.
نتایج بیست و یکمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه، از فردا (سه شنبه) در تارنمای اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس به نشانی less than http://reg.seo.ir greater Than قابل دسترسی است.
پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت گواهی‌نامه خود به همین پایگاه اینترنتی مراجعه کنند.

تاریخ ارسال: دوشنبه 20 آبان‌ماه سال 1392 ساعت 01:02 ق.ظ | نویسنده: علی | چاپ مطلب 0 نظر
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo